Firma PPHU MAREX  istnieje na rynku od 1997 roku. Naszą ideą przewodnią jest dostarczanie usług związanych z precyzyjną obróbką metali a także budową przemysłowych instalacji grzewczych.  Zdobyte doświadczenie oraz nieustanna praktyka, pozwala nam  dostarczać Państwu usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu racjonalnie niskich cen.

Jesteśmy integralną częścią grupy GSI oraz jej współwłaścicielem i założycielem. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług związanych z projektowaniem, budownictwem, instalatorstwem oraz dostarczeniem niezbędnych towarów. P.P.H.U. Marex prowadzi działalność w zakresie :

  • Precyzyjnej obróbki metali– tworzenie prototypów lub serii części maszyn i urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji lub według własnego projektu, produkcją precyzyjnych komponentów z aluminium i części dla przemysłu z wykorzystaniem technologii obróbki CNC. Mamy duże doświadczenie w obróbce metali skrawaniem, a w szczególności w precyzyjnym toczeniu z prętów, na wielozadaniowych automatach tokarskich CNC. Produkujemy również elementy z odkuwek. Nasza przewaga związana jest z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie seryjnej technologii precyzyjnej obróbki skrawaniem. Do obróbki metali wykorzystujemy również elektrodrążenie drutowe jako metodę wysoko precyzyjnego wycinania elektrodą drutową elementów z materiałów o zaprogramowanych obwodach. Ponadto świadczymy usługi spawalnicze i monterskie. Na naszych maszynach CNC jesteśmy w stanie uzyskać wysoką powtarzalność detali i dokładność wykonania do setnych części milimetra. Stawiamy na profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół produkcji, co pozwala na dostarczanie naszym Klientom usług najwyższej jakości.
  • Instalacji grzewczych i sanitarnych – zajmujemy się wykonawstwem, modernizacją oraz serwisem wewnętrznych instalacji: sanitarnych, gazowych, centralnego ogrzewania, technologicznych oraz zewnętrznych sieci kanalizacyjnych, wodnych, gazowych, sieci preizolacyjnych, montażem przepompowni, kotłowni przemysłowych powyżej 1 MW, rozdzielni ciepła, separatorów – świadczymy usługi dla domu jak i przemysłu.

Gwarancją sukcesu na konkurencyjnym i zmiennym rynku jest szybka i elastyczna realizacja procesów wykonawczych i produkcyjnych. Szczególnie dbamy aby nasz klient spotkał się z szybką realizacją zamówień, szeroką gamą materiałów standardowych oraz niestandardowych, usługami najwyższej jakości, profesjonalnym doradztwem technicznym dostarczonym w obrębie rozbudowanego działu projektowego.

Nie ograniczamy się tylko do wykonawstwa, ale chętnie doradzamy jak najlepsze rozwiązania, przekazując doświadczenia zebrane w ciągu wieloletniej działalności.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Mariusz Szymański
Właściciel P.P.H.U. Marex

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Służymy pomocą i wsparciem
ZADZWOŃ
+48 24 276 13 41
+48 515 059 992
NAPISZ
inzynieriamarex@gmail.com